Logo Fotoclub Maashorst
Zoek
Sluit dit zoekvak.

Foto-expositie Sint Jan Uden

Op woensdag 12 juli 2023 wordt door Fotoclub Maashorst een foto-expositie geopend in verzorgingshuis Sint Jan in Uden. Het thema van deze expositie is ‘Maashorst in beeld’ en is onderverdeeld in tien categorieën, te weten: Exmoor pony’s, taurossen, wisenten, zoogdieren-amfibieën, vogels, vlinders, libellen, insecten-reptielen, bloemen en natuur. Van iedere categorie is een aantal foto’s aan een short list toegevoegd. Het is de bedoeling dat van iedere groep de mooiste foto wordt geselecteerd. Wanneer je door de foto’s scrolt is het unieke nummer van de foto onder in je scherm zichtbaar. We vragen aan onze leden om per categorie één keuze te maken en in het onderstaande contactformulier in te vullen en naar ons te sturen (klik daarvoor op de blauwe knop ‘verzenden’). De ‘werkgroep exposities’ bepaalt uiteindelijk, mede op basis van jullie keuze, welke tien foto’s in de uiteindelijke selectie komen. Insturen kan tot uiterlijk zondagavond 25 juni a.s. Alvast bedankt daarvoor!

1. Exmoor pony's

2. Taurossen

3. Wisenten

4. Zoogdieren-amfibieën

5. Vogels

6. Vlinders

7. Libellen

8. Insecten-reptielen

9. Bloemen

10. Natuur

Vul hieronder jouw keuze in; per categorie één foto!


    Vul het nummer van de foto in welke jij het mooiste vindt? (verplichte invoervelden)

    error: Content is protected !!